OK
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy.

Dla naszego wieloletniego Klienta i Partnera biznesowego - firmy Van den Berg Roses - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk danych (Application Manager)
Miejsce pracy: Holandia Cała Polska/ Delfgauw
Nr ref.: ApM/VDBR/07-2017

Van den Berg Roses jest wiodącym producentem róż, posiadającym plantacje tych kwiatów na terenie Holandii, Kenii i Chin. Holenderskie szklarnie znajdują się w Delfgauw i mają powierzchnię ok. 110 000 m2, produkuje się w nich rocznie ponad 50 000 000 wielokwiatowych róż.

Wraz z planami powiększenia powierzchni szklarni , chłodni i terenów logistycznych firma Van den Berg Roses pragnie wzmocnić zespół, by zapewnić dalszy, profesjonalny rozwój organizacji.

Jako Analityk Danych będziesz odpowiedzialny za:

 • utrzymywanie kontaktów z różnymi działami i obszarami firmy, koordynowanie obiegu informacji między działami w oparciu o systemy informatyczne;
 • zapewnienie stałej dostępności danych oraz właściwe wykorzystywanie systemów informatycznych w firmie, opierając się na wewnętrznej komunikacji z pracownikami oraz zewnętrznymi dostawcami systemów;
 • usprawnianie procesów operacyjnych poprzez ich digitalizację, optymalne zarządzanie bazą danych do celów analiz i łączenia procesów biznesowych;
 • przyjmowanie i rozwiązywanie kwestii związanych z tematyką ICT;
 • utrzymywanie kontaktu z zewnętrznym operatorem systemów informatycznych, odgrywając ważną rolę w rozwoju firmy w dziedzinie automatyki, sprzętu i oprogramowania.
 

Żeby osiągnąć powyższe cele niezbędne są:

 • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki techniczne, np. informatyka);
 • doświadczenie na stanowisku Analityka danych, Administratora aplikacji, Analityka biznesowego lub systemowego;
 • bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub holenderskiego;
 • umiejętności analityczne, skrupulatność, nastawienie na jakość;
 • doskonałe zdolności komunikacyjne, entuzjazm, inicjatywa;
 • samodzielność i odpowiedzialność.
 

Oferujemy Ci:

 • pełne wyzwań stanowisko w ambitnej, międzynarodowej organizacji nastawionej na rozwój pracowników;
 • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
 • pełne wsparcie w kwestii zakwaterowania i załatwiania formalności w Holandii;
 • pracę w profesjonalnym i entuzjastycznym zespole.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aplikuj teraz
Ustaw powiadomienia e-mail
Szczegóły oferty
Firma: Beetsma Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Delfgauw
Data publikacji: 07-08-2017
Aplikuj teraz Ustaw powiadomienia e-mail
Ustaw powiadomienia e-mail dla kryteriów:
miasto:
województwo:
szukaj fraz:
wyklucz frazy:
podaj swój adres e-mail
wpisz kod z obrazka
POTWIERDŹ
ANULUJ