Praca: Administrator sieci komputerowych


Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Administrator sieci komputerowych
Miejsce pracy: Lubzina
Numer: StPr/18/1208
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie siecią internetową
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Lubzina


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Citrix Specialist

IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z.o.o.
śląskie/ Katowice

IBM Client Innovation Center Wroclaw & Katowice is now hiring experienced professionals!Experience new and diverse professional challenges. Take your career further with IBM’s Client Innovation Center Wroclaw & Katowice. Be part of a multicultural team that...

wczoraj

Senior Network Specialist

Accenture Services Sp. z o.o.
mazowieckie/ Warszawa

What will you do?   You will become a member of an international team supporting large scale networks and deliver services to multiple clients with a focus on SDDC technologies and SDN platforms such as VMware NSX or Cisco ACI.   Mostly you will: Participate in...

2018-11-10

Specjalista ds. teleinformatyki-telekomunikacji

Dr. Schumacher Sp. z o.o.
dolnośląskie/ Lubań

Jeżeli jesteś osobą, która: jest samodzielna, otwarta i kreatywna oraz chce kreować standardy; posiada wiedzę ogólną z dziedziny teleinformatyki, telekomunikacji przewodowej, bezprzewodowej i światłowodowej, w tym wiedzę z diagnozowania i usuwania...

2018-11-09