Praca: Administrator systemów IT

Administrator systemów IT
Warszawa
X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. jest instytucją specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. W 2002 roku XTB rozpoczęło działalność na rynku Polskim a następnie na rynkach zagranicznych, gdzie oferuje swoim klientom najbardziej zaawansowane technologicznie aplikacje transakcyjne, charakteryzujące się profesjonalizmem, przejrzystością i innowacyjnością. XTB jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się firm foreksowych na świecie.
Opis stanowiska:
  • Administracja i utrzymanie serwerów firmy;
  • Monitorowanie działania środowisk;
  • Dbanie o kopie bezpieczeństwa danych i systemów IT firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku administratora systemów operacyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux;
  • Umiejętność administrowanie środowiskami wirtualnymi budowanymi w oparciu o technologię KVM i VMware;
  • Umiejętność administrowania systemami dyskowymi (macierze dyskowe, NAS);
  • Dobra znajomość systemów monitorowania infrastruktury IT (m.in. Zenoss, Nagios, Cacti);
  • Umiejętność administracji bazami danych (MS SQL, Postgres);
  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość systemów „kopii bezpieczeństwa” Commvault będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność, sumienność, kreatywność oraz umiejętność współpracy w zespole;
  • Gotowość do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Pracę z doświadczonymi programistami;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (Enelmed, dofinansowanie do karty Multisport);
  • Lokalizacja w pobliskiej odległości od metra Rondo Daszyńskiego.
Benefity:
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/administrator-systemow-it_1964729.html
Prosimy o umieszczenie klauzuli
Administratorem danych jest X-Trade Brokers DM S.A.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez X-Trade Brokers DM S.A.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez X-Trade Brokers DM S.A..