Praca: Administrator systemów komputerowych


Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Administrator systemów komputerowych
Miejsce pracy: Sulechów
Numer: StPr/18/1191
OBOWIĄZKI:
administracja serwerami, instalacją sieci, naprawy komputerów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne


Wymagania inne:

wykształcenie wyższe informatyka

Miejsce pracy:

Sulechów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Mainframe – CICS / MQ Administrator

IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z.o.o.
śląskie/ Katowice

Job DescriptionIBM Client Innovation Center Wroclaw & Katowice is now hiring experienced mainframeprofessionals! Experience new and diverse professional challenges. Take your career further with IBM’s Client Innovation Center in Wroclaw & Katowice. Be part...

wczoraj

Backup & Restore Specialist

IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z.o.o.
dolnośląskie/ Wrocław

Job Description   Are looking for a new opportunity? Do you want to join Cloud team and be part of a strategic GTS offering? If yes - this job posting is for you!We are looking for an experienced Backup and Restore Specialist. You will be responsible for monitoring,...

wczoraj

Solaris System Administrator

IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z.o.o.
śląskie/ Katowice

Job DescriptionYour future made with IBM IBM Client Innovation Center Wroclaw & Katowice is now hiring experienced professionals!Experience new and diverse professional challenges. Take your career further with IBM’s Client Innovation Center Wroclaw &...

wczoraj