Praca: Administrator systemów magazynowych

JAGA Temp Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski od 2011 roku. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację specjalistów oraz doradztwo personalne dla firm z branży logistycznej i produkcyjnej. JAGA Temp Sp. z o.o. posiada Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr 7363).

Administrator systemów magazynowych

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • wdrażanie nowego sytemu magazynowego;
  • udział w testach systemu przed wdrożeniem;
  • zgłaszanie uwag i sugestii do działu projektowego;
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych i szkolenie pracowników magazynu.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym warunek konieczny;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki techniczne);
  • znajomość obsługi systemów magazynowych (SAP, WMS).

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z Firmą;
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym: 6-14:00; 14-22:00; 22-6:00;
  • atrakcyjne wynagrodzenie finansowe;
  • szkolenie wdrażające;
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • pracę stałą;
  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, karta zniżkowa do sieci sklepów.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/administrator-systemow-magazynowych_1959258.html