Praca: C# .NET Developer

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

C# .NET Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 1094

Zadania:
  • Issue Tracking Tool / Yes Jira
  • Knowledge Repository / Yes Confluence
  • Agile management / Yes Scrum, Kanban
  • Code Reviews / Yes
  • Pair Programming / Yes Sometimes
  • Unit Tests / Yes 60% coverage
  • Integration Tests / Yes 60% coverage
  • Build Server / Yes Jenkins
  • Static Code Analysis / Yes
  • Version Control System / Yes
  • Tester(s) / Yes
  • QA Manager / Yes
  • Freedom to choose tools / Yes
  • One command build possible? / Yes
  • Up and running within 2h? / Yes
  • Commit on the first day? / Yes

ONE-ON-ONE:

  • Regular employee evaluation? / Yes
  • Project change possible? / Yes
  • Who chooses architecture? / Architect supported by team members
  • Who chooses technologies? / Architect supported by team .members
  • Who chooses conventions? / Tech Lead

Technologies used:

  • Microsoft Bot Framework
  • Microsoft Azure
  • C#
  • Visual Studio
  • .NET Framework
Wymagania:
  • C#

Nice to have:

  • SQL
  • Confluence
  • Jira
  • Jenkins

Languages:

  • Polish
  • English

Other requirements:

  • Comunication Abilities
  • Critical Thinking
  • Flexibility
  • Open Minded
  • Problem Solving
  • Responsibility
  • Teamwork

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 10 000zł/B2B

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."