Praca: Informatyk

Kuźnia Jawor SA producent wysokiej jakości odkuwek matrycowych
od wielu lat specjalizująca się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do odbycia stażu na stanowisko:

Informatyk
Miejsce pracy: Jawor
Zadania:
  • Opieka nad urządzeniami (drukarki, skanery i inne peryferyjne).
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych ze sprzętem lub oprogramowaniem.
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania na komputerach.
  • Przygotowanie komputerów do pracy w sieci lokalnej.
  • Archiwizacja i backup danych.
  • Odtwarzanie systemu.
  • Sporządzanie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej sprzętu komputerowego i oprogramowania.
Wymagania:
  • Zamieszkanie na terenie powiatu jaworskiego i status osoby bezrobotnej.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę po 6 miesięcznym stażu.
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu.
  • Rozwój zawodowy.
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego – po odbytym stażu.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie – po odbytym stażu.
  • Prywatną opiekę medyczną – po odbytym stażu.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/informatyk_1964008.html
Zainteresowane osoby prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.