Praca: Młodszy Specjalista ds. informatycznych w Biurze IT

OFERTA PRACY

Centrum Projektów Polska Cyfrowa poszukuje pracownika na stanowisko

Młodszy Specjalista ds. informatycznych w Biurze IT

Jeśli posiadasz znajomość:
  • systemów operacyjnych co najmniej Windows 7 i Windows 10,
  • pakietu Microsoft Office 2016
  • sprzętu tj. komputery klasy PC, laptopy, drukarki
  • systemów zarządzania treścią stron internetowych (CMS)
  • języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne rozumienie dokumentacji technicznej
Jesteś osobą z:
  • wykształceniem wyższym (co najmniej licencjat lub inżynier)
  • doświadczeniem zawodowym min. 12 miesięcy
dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w rozbudowie komputerów typu PC (wymiana procesorów, pamięci, dysków, zasilaczy)
  • umiejętność identyfikacji i rozwiązywania technicznych problemów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zdolność do szybkiego uczenia i przyswajania nowych technologii

Ponadto posiadasz dobrą organizację pracy, zdolności manualne, umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole, a także zdolność do pracy pod presją czasu

zapraszamy do naszego zespołu!

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • wsparcie użytkowników
  • usuwanie awarii komputerów i drukarek
  • przygotowywanie stanowisk pracy oraz wydawanie sprzętu dodatkowego
  • obsługa systemu zarządzania treścią strony internetowej (CMS)
  • wykonywanie innych zadań związanych ze wsparciem informatycznym pracowników CPPC
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy w obszarze IT,
  • elastyczny czas pracy pozwalający na łączenie pracy z życiem osobistym,
  • możliwość dofinansowania studiów podyplomowych
  • dofinansowanie do pakietu rekreacyjno-sportowego,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • korzystne ubezpieczenie na życie i opiekę medyczną,
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • nowoczesne i ergonomiczne biuro.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/mlodszy-specjalista-ds-informatycznych-w-biurze-it_2023952.html
W aplikacji prosimy zamieścić oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:

• „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa (w skrócie CPPC). Administratorem danych jest CPPC z siedzibą w Warszawie, ul. Spokojnej 13a. Przekazane dane osobowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Wszelkie zapytania dot. ochrony danych osobowych można kierować do Inspektora Ochrony Danych na adres e-mail: bezpieczeństwo@cppc.gov.pl.”. Uwaga, podanie danych jest dobrowolne jednakże wymagane do realizacji procesu rekrutacyjnego.”

• „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska przez okres 6 miesięcy.” Uwaga, podanie danych jest dobrowolne, nie jest wymagane do realizacji procesu rekrutacyjnego.

Zobacz podobne oferty

Informatyk

Auchan Polska Sp. z o.o.
pomorskie/ Gdańsk

Twoje zadania na co dzień: Wspieranie pracowników w zakresie IT Wspieranie użytkowników i odnajdywanie rozwiązań Monitorowanie i kontrola systemów informatycznych Gwarantowanie ciągłości pracy systemów handlowych W zamian za: Znajomość obszaru...

dzisiaj

Starszy inspektor

Komenda Miejska Policji w Szczecinie
zachodniopomorskie/ Szczecin

Warunki pracyBudynek 3 kondygnacyjny. Praca wykonywana w siedzibie oraz poza siedzibą urzędu w godzinach 07:30-15:30, praca wykonywana przy stanowisku komputerowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu. Oświetlenie naturalne i sztuczne.  Zakres zadań...

wczoraj

Informatyk

kujawsko-pomorskie/ Bydgoszcz

wczoraj