Praca: Programista JavaScript

Programista JavaScript
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KB/ZZiJU/DJ/07/2018
W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!
Twoje zadania:
  • rozwój platformy ServiceNow zgodnie z obowiązującymi standardami uwzględniającymi aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz przeglądu wzajemnego oprogramowania stworzonego w zespole
  • utrzymanie aplikacji (parametryzacja, rozwiązywanie problemów)
  • współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie zbierania wymagań
  • wypracowywania koncepcji
W ramach zadań oferujemy:
  • pracę w profesjonalnym i dynamicznym środowisku sprzyjającym intensywnemu rozwojowi kompetencji
  • możliwość udziału w projektach i inicjatywach międzynarodowych
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji Web (Angular/HTML/CSS)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/programista-javascript_2115070.html
Oferujemy Ci:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Strefę relaksu i rozrywki
  • Dodatkowy monitor
  • Pracę zdalną
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking rowerowy
  • Międzynarodowe projekty