Praca: Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych
Miejsce pracy: Warszawa
Docenimy cię za to, że:
  • posiadasz wykształcenie prawnicze oraz co najmniej 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane w dużej organizacji,
  • masz praktyczne doświadczenie w zakresie zapewniania zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych, w szczególności RODO,
  • bardzo dobrze organizujesz sobie pracę, jesteś rzetelny, samodzielny i nastawiony na rozwiązywanie problemów,
  • praktycznie znasz MS Office,
  • masz pozytywne nastawienie,
  • komunikatywnie znasz język angielski.
Twoje Zadania:
  • odpowiadasz za tworzenie i opiniowanie regulaminów, polityk, procedur i innej dokumentacji w zakresie ochrony danych osobowych,
  • odpowiadasz za tworzenie i opiniowanie umów, klauzul zgód oraz klauzul informacyjnych,
  • obsługujesz wnioski osób, których dane dotyczą i odpowiadasz na nie,
  • wspierasz w wykonywaniu oceny skutków dla ochrony danych,
  • bierzesz udział w procesie zarządzania naruszeniami ochrony danych osobowych,
  • zapewniasz wsparcie prawne w zakresie ochrony danych osobowych.

Mamy dla Ciebie:
  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, możliwość dostosowania wymiaru etatu,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • szkolenia zawodowe i specjalistyczne,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,
  • pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce 20 lat.
Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.