Praca: Specjalista ds. Zarządzania Danymi

Specjalista ds. Zarządzania Danymi
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: JW/CZD/GW/2/11/2018
Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo.

Twoje zadania:
  • Wspieranie użytkowników aplikacji Business Intelligence
  • Stworzenie i utrzymanie społeczności w obszarze danych
  • Udział w procesie monitoringu procesów ładowania danych do hurtowni
  • Udział w procesie nadawania dostępów do danych
  • Obowiązki wynikające z właścicielstwa aplikacji
  • Utrzymywanie i rozwój repozytorium danych
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Informatyka i Ekonometria, Finanse)
  • Praktyczna znajomość aplikacji BI (Cognos, Power BI)
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel + VBA)
  • Znajomość SQL
  • Znajomość baz danych Oracle
  • Umiejętność dobrej współpracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Skuteczność i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Otwartość na zmiany
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Mile widziane:
  • Znajomość produktów bankowych
  • Znajomość MS SharePoint
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy