Praca: Tester automatyczny

Tester automatyczny

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  •  Tworzenie testów automatycznych
  •  Wykrywanie, analiza i szczegółowe raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów
  •  Bieżąca współpraca z działem rozwoju oprogramowania
  •  Instalacja, utrzymanie i administrowanie środowiskami testowymi
WYMAGANIA
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Testera
  • Rozumienie różnych faz testowania i metodologii testowania
  • Zaawansowana znajomość SQL
  • Znajomość Java, ETL tool (Informatica/FME)
  • Znajomość Docker, Linux
  • Mile widziana znajomość: Protractor, Cypress, Python, HP ALM/HP UFT
OFERUJEMY
  • Pakiety relokacyjne
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/tester-automatyczny_2116118.html