Analityk Biznesowy (IT)

Jesteś zdolny, kreatywny, nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole, logicznie myślisz, szybko odnajdujesz się w złożonych systemach i nowych technologiach? Doskonale, właśnie takich osób poszukujemy!

Obecnie do VIG Polska poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie analiz biznesowych
  • Wsparcie biznesu w analizie i projektowaniu procesów
  • Weryfikacja i rozwój dokumentacji systemu
  • Komunikacja oraz współpraca z użytkownikami biznesowymi, analitykami, developerami, testerami oraz pozostałą częścią zespołu w celu zapewnienia najwyżej jakości systemu
  • Wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu analiz biznesowych
  • Znajomości notacji UML lub BPMN
  • Doświadczenia we współpracy z programistami i testerami
  • Umiejętności pracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w pracy w Enterprise Architect będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30, a 9:00)
  • Pracę w modelu hybrydowym (home-office/praca z biura)
  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych
  • Uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Klub biegowy, drużynę piłkarską