Analityk ds. Testów

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Realizacja testów nowoczesnych rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.
  • Udział w ciekawych projektach w których można poznać różne nowinki techniczne i ciekawe rozwiązania.
  • Współpraca z osobami o różnym profilu zawodowym – rozwój, architektura, biznes.
  • Praca na światowej klasy narzędziach do zarządzania i realizacji testów.
  • Możliwość poznania nowych systemów i baz danych w ramach realizacji testów.
  • Możliwość automatyzacji testów w oparciu m.in. o narzędzia komercyjne.
  • Przygotowanie scenariuszy i przypadków testowych na bazie dokumentacji projektowych w tym analizy wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych.
  • Realizacja testów wraz z ich dokumentacją i raportowaniem.
  • Zgłaszanie i dokumentowanie błędów.
Wymagania:
  • Studia informatyczne lub pokrewne o profilu technicznym.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dbałość o jakość.
  • Dociekliwość, ciekawość, komunikatywność
  • Znajomość dziedziny testowania oprogramowania, umiejętność tworzenia przypadków i scenariuszy testowych na bazie dostarczonej dokumentacji, Certyfikat ISTQB lub pokrewny będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość relacyjnych baz danych w stopniu umożliwiającym przygotowanie danych testowych.
  • Znajomość języka SQL, czy podstaw programowania, oraz umiejętność komunikacji w języku angielskim będą dodatkowymi atutami kandydata.
Oferujemy:
  • Pracę w oparciu o umowę na zastępstwo, w ambitnym zespole, przy ciekawych rozwiązaniach.
  • Możliwość poznania wielu technologii informatycznych.
  • Wsparcie socjalne: opieka medyczna LuxMed z możliwością wykupienia usług dla członków rodziny, kartę Multisport.
  • Dostęp do usług oferowanych przez Grupę na korzystnych warunkach.