Analityk systemowy IT

Warszawa

Dla naszego Klienta - jednej z największych spółek z branży mediowej poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Systemowego IT.

oferujemy

  • Forma zatrudnienia na podstawie B2B
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Udział w nieszablonowych projektach
  • Współpracę z najnowszymi technologiami
zadania
  • Analiza biznesowa i systemowa dużego i kluczowego, tworzonego od podstaw rozwiązania
  • Zadania będą dotyczyły różnych warstw i podsystemów, poznasz ogromną większość z nich
  • Analiza procesów biznesowych
  • Analiza systemowa poszczególnych modułów
  • Analiza integracji z systemem ERP
  • Analiza raportów
  • Nabywanie kompetencji w doświadczonym zespole, który zbudował w swojej karierze wiele kluczowych i dużych rozwiązań

oczekujemy

  • Osoby znającej warsztat analityczny
  • Otwartej na duże technologiczne wyzwania
  • Posiadającej doświadczenie w tworzeniu analizy biznesowej i systemowej w projektach IT
  • Ze znajomością UML i BPMN
  • Ze znajomością Enterprise Architect’a
  • Ze znajomością JIRA i Confluence (mile widziane Balsamiq Mockups)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47