C# Program Developer

Jeśli tworzenie systemów internetowych oraz e-commerce brzmi dla Ciebie interesująco, a w swojej pracy dajesz z siebie zawsze 100% to nasz zespół Program Developers szuka właśnie Ciebie!

Poszukujemy doświadczonych specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem będą wspierać rozwój naszych produktów wyznaczając tym samym nowe trendy na rynku e-commerce. Naszym celem jest stać się największym dostawcą rozwiązań informatycznych dla sprzedających w sieci i dlatego właśnie zatrudniamy najlepszych!

W IAI łączymy najnowocześniejsze technologie, stały rozwój i indywidualną obsługę, realizując w ten sposób potrzeby naszych klientów, a z naszych rozwiązań korzysta już ponad 6500 sklepów w Polsce i na świecie.

Miejsce pracy: Szczecin

Dział Program Developers to grupa 40 ekspertów pracujących w 8 zespołach. Każdy zespół zajmuje się odrębną tematyką, od integracji z marketplaceami, kurierami, systemami ERP, poprzez rozwój naszego autorskiego systemu płatności, aplikacji mobilnych i wielu mikroserwisów.

Z nami będziesz współtworzyć autorski silnik wykorzystywany przez tysiące sklepów internetowych. Poznasz nasz produkt i nasze know how poszerzając tym samym swoją wiedzę i doświadczenie, a to wszystko w naprawdę świetnym towarzystwie! Pracujemy projektowo, programujemy obiektowo, jesteśmy w trakcie wdrażania skalowalnych technologii i potrzebujemy Ciebie abyś nam pomógł w tym wyzwaniu.

Jeśli dobra atmosfera, otwartość i możliwość dzielenia się wiedzą są dla Ciebie ważne, z pewnością świetnie odnajdziesz się w naszym zespole. Do tego dorzucamy jeszcze epickie imprezy integracyjne ;)

Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Znajomości:
    • C#.
    • Microsoft SQL Server.
    • Programowania obiektowego.
  • Przynajmniej dwóch z:
    • Winforms
    • WPF
    • Xamarin
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej
  • Otwartości na nowe wyzwania i chęci stałego podnoszenia swoich umiejętności
Na co jeszcze możesz liczyć dołączając do IAI Team?
  • Dowolnie wybraną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (dla tych, którzy lubią dłużej pospać ;))
  • Model hybrydowy lub możliwość pracy zdalnej po owocnym zakończeniu wdrożenia w naszym biurze
  • W zależności od wybranej formy współpracy różnorodny pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Pracę w bardzo kompetentnym i otwartym zespole z ciekawymi międzynarodowymi partnerami i klientami
  • Prowadzenie ciekawych i złożonych projektów
  • Nowoczesny sprzęt, owocowe dni, czy konsole i piłkarzyki to banał, ale jeśli jesteś ciekaw jak wygląda to u nas zajrzyj na nasz profil na Facebooku @IAISA.fp lub LinkedIn
A wynagrodzenie?

Wynagrodzenie przyznawane jest na podstawie Twojego dotychczasowego doświadczenia i poziomu eksperckości:

Umowa B2B

  • junior 7 500 zł - 10 000 zł
  • regular 9 000 zł - 12 500 zł
  • senior 12 000 zł - 18 000 zł

Umowa o Pracę

  • junior 5 500 zł - 7 500 zł
  • regular 7 000 zł - 9 500 zł
  • senior 9 000 zł - 14 000 zł

Mam na imię Łukasz i będę Twoim przewodnikiem w procesie rekrutacji.
Ważne jest dla nas kim jesteś i jaki jesteś. Czekamy na Ciebie!

METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

Lokalizacja: zachodniopomorskie/Szczecin

What you will do: Design, develop and maintain solutions for automation of processes for both internal and external clients in multiple technologies. Develop and maintain technical documentation for...

dzisiaj

WIELTON S.A.

Lokalizacja: mazowieckie/Warszawa

Twoje zadania: Projektowanie i implementacja elementów rozwiązania w oparciu o przyjęte w projekcie wzorce programowania, praktyki programistyczne i architekturę rozwiązania, Utworzenie testów...

2022-08-09

Formanway

The company is a growing network of international coding schools in the EU. Our mission is to reinvent IT education and solve the ever growing IT talent gap of companies by giving coding careers for...

2022-08-03