Ekspert w Dziale IT - kampania

Jeśli szukasz nowych wyzwań w obszarze IT, jesteś otwarty/a na zmianę, lubisz dynamiczne i różnorodne środowisko pracy, dołącz do nas! Poszukujemy obecnie osób na stanowisko: analityk systemowo-biznesowy, menedżer projektu, architekt rozwiązań, architekt korporacyjny, inżynier danych.
Aplikuj i daj się poznać, być może to właśnie Ciebie szukamy!
Miejsce pracy: Warszawa
Docenimy cię za to, że:
  • Masz min.2-3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze IT (wewnętrzny dział firmy, dostawca narzędzi, technologii etc.)
  • Odnajdziesz się we współpracy z zespołami deweloperskimi oraz zespołem IT,
  • Cechuje Cię: analityczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji, samodzielność i umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • Interesujesz się rynkiem FMCG i chętnie dowiesz się, co dzieje się w retailu ’od kuchni’,
  • Podzielisz się wiedzą na temat nowych narzędzi do wykorzystania w codziennej pracy,
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, min. poziom B2
  • Bardzo dobrze znasz pakiet Microsoft Office.
Twoje zadania:
  • Analiza procesów, praca z danymi, kierowanie projektami,
  • Bieżąca kontrola postępów prac oraz raportowanie statusów,
  • Zaangażowanie w prowadzone projekty oraz szukanie usprawnień i rozwiązań,
  • Współpraca z dedykowanymi działami firmy,
  • Poznawanie wewnętrznych systemów/ narzędzi,
  • Realizowanie zadań zleconych przez przełożonego.
Mamy dla Ciebie:
  • Pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zorientowanie na Klienta,
  • Stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku. Indywidualnie rozważymy również zatrudnienie na podstawie B2B,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • Zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • Wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • Pracę z perspektywami w międzynarodowej firmie działającej w Polsce ponad 25 lat.

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem