Informatyk

Ogłoszenie numer: 4007687, z dnia 2020-12-14

Nomet Sp. z.o.o dynamicznie rozwijająca się firma, znany w Europie producent akcesoriów meblowych zatrudni na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i wstępną analizę zgłoszeń obejmujących wsparcie IT - mailowo / telefonicznie
  • Rozwiązywanie problemów w infrastrukturze IT
  • Bieżące naprawy i konserwacja środowiska IT

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (informatyka lub pokrewne)
  • Dobra znajomość systemów MS Windows oraz Linux
  • Umiejętność instalacji i konfigurowania systemów serwerowych
  • Wiedza na temat sieci komputerowych oraz protokołów TCP
  • Obsługa systemów wirtualizacji
  • Znajomości popularnych platform e-commerce typu Magento, PrestaShop, Wordpress itp.
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej o bardzo dobrej pozycji na rynku polskim i zagranicznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zdobytych umiejętności i doświadczenia
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego