iOS Developer

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Dla klienta z obszaru nowych technologii - szybko rozwijającej się firmy konsultingowej i badawczo-rozwojowej - poszukuję iOS Developera – 100% zdalnie. Praca w projektach związanych z wieloma obszarami: muzyką, logistyką, telekomunikacją, usługami społecznymi, IoT, Smart Home, motoryzacją i urządzeniami zintegrowanego dostępu (IAD).

Zadania:
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych na iOS
  • Testowanie aplikacji mobilnej
  • Praca na platformie Xamarin do tworzenia Front-endu z uwzględnieniem iOS
  • Analiza wymagań
  • Współpraca z innymi członkami zespołu
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku iOS Developer
  • Praktyczna znajomość Xamarin
  • Znajomość rozwiązań mobilnych; C#, XAML, .Net
  • Atutem/plusem będzie znajomość: DevOps, Xamarin Forms, WPF, UWP, Azure
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • Szkolenia i treningi
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • Współpracę ze specjalistami
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń