Konsultant Wsparcia Technicznego (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Konsultacje dotyczące obsługi systemu ERP
  • Obsługa systemu zgłoszeniowego oraz zgłoszeń telefonicznych
  • Raportowanie wykonanych prac
  • Współpraca z innymi działami w firmie

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Min. 1 rok doświadczenia w obsługi systemu ERP
  • Znajomość procesów zachodzących w obszarze magazynu i logistyki
  • Determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • Kreatywność, samodzielność
  • Zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu