Młodszy informatyk

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Warszawie
Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Warszawie poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 87097

Warunki pracy

  • praca przy komputerze

  • krajowe wyjazdy slużbowe

  • stres

Zakres zadań

  • Zarzadzanie i administrowanie systemami i sieciami teleinformatycznymi
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją sieci komputerowych
  • Wdrażanie nowych systemów i programów teleinformatycznych
  • Administrowanie stroną www WSzW w Warszawie
  • Utrzymanie w ciągłej sprawności i gotowości do działania systemów teleinformatycznych wykorzystywanych w ramach systemu dowodzenia, powiadamiania i alarmowania
  • Organizowanie szkoleń z zakresu wykorzystania specjalistycznego oprogramowania eksploatowanego w WSzW dla użytkowników systemów teleinformatycznych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie informatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postepowania na przeprowadzenie postepowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2020 r. o ochronie informacji niejawnych
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Kurs administratorów systemu WINDOWS Server lub innych systemów sieciowych
  • Szkolenie z zakresu ochrony informacji niejawnych w sieciach komputerowych
  • Kurs administratora poczty elektronicznej systemu Microsoft Outlook