Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Danymi

KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Klaudyn
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • spotkania integracyjne
Twój zakres obowiązków:
  • wprowadzanie danych do systemu
  • filtrowanie, weryfikacja oraz czyszczenie danych
  • weryfikacja jakościowa danych na podstawie informacji od innych użytkowników systemu
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentacji
  • sporządzanie kalkulacji w MS Excel na podstawie danych systemowych
  • budowa mechanizmów monitorujących jakość danych
  • współpraca z Działem IT, Zakupów, z działami z obszaru produkcji
Nasze wymagania:
  • umiejętność obsługi MS Excel
  • analityczne myślenie i dbałość o szczegóły
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • systematyczność, rzetelność, terminowość
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej