.NET Core Developer

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Katowice

Stawka: 700 - 800 PLN/MD

Lokalizacja: Remote/Katowice

Wymagania:
  • .Net CORE (doświadczenie w pracy z .Net CORE min 2 lata)
  • C#
  • JavaScript/TypeScript
  • HTML
  • CSS
  • MVC
  • SQL
Mile widziane:
  • noSQL, Elasticsearch
  • EntityFramework
  • ServiceBus
  • MS Azure
  • Aurelia
Obowiązki:
  • Udział w pracach projektowych, w szczególności projektowaniu i budowie nowych oraz utrzymywanych aplikacji
  • Zapewnieniu jakości dostarczanego oprogramowania, w tym udział w jego testowaniu
  • Wypracowywanie rozwiązań (kompetencji) umożliwiających długofalowy rozwój i wsparcie utrzymania wytwarzanego oprogramowania
  • Świadczenie specjalistycznego wsparcia w zakresie wytwarzanego oprogramowania

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń