Operator programista frezarek CNC

Ogłoszenie numer: 7428753, z dnia 2022-09-05

RESPECT

 Firma RESPECT realizuje usługi w zakresie obróbki skrawaniem maszynami CNC.

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Franza Blumwego 3

Opis stanowiska

  • programowanie i obsługa frezarek CNC (praca na programach istniejących oraz tworzenie nowych wg potrzeb produkcji),
  • dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy,
  • realizacja planów produkcji wg ustalonego harmonogramu,
  • dbałość o dobre imię firmy i przyjemną atmosferę w pracy ,
  • kontrolowanie jakości sporządzonych wyrobów oraz ścisła współpraca w zakresie prawidłowego procesu obróbczego.

Wymagania

  • punktualność oraz zaangażowanie w pracę na danym stanowisku,
  • obsługa oraz programowanie maszyn sterowanych numerycznie typu HAAS VF-0, VF-2, VF-3 na sterowaniu HAAS,
  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętności bazowania narzędzi, wykonywania korekcji narzędzi, pisania i edycji programów,
  • dodatkowy atut: umiejętność obsługi wózków widłowych

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji od 4 tyś do 5 tyś brutto,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • premię za osiągnięcia i pomysły związane z usprawnieniem produkcji w danych miesiącach, cenimy kreatywność
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.