Product Analyst

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Do pracy przy tworzeniu aplikacji mobilnych, chatbów i cyfrowych programów lojalnościowych poszukujemy osób na stanowisko Product Analyst (IT Business Analyst)!

Lokalizacja: 100% zdalnie

Stawka: 650 - 900 PLN netto + VAT / dzień, B2B (w zależności od doświadczenia i umiejętności; możliwa również UoP)

Start: ASAP - max. 1 miesiąc wypowiedzenia

Praca w środowisku międzynarodowym (wymagana bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego)

Zakres zadań:
  • współpraca z interesariuszami biznesowymi w celu sprecyzowania wymagań i przełożenia ich na rozwiązania
  • przygotowywanie historyjek użytkownika i wspieranie zespołu podczas ich implementacji
  • pomoc w tworzeniu scenariuszy przypadków testowych i koordynacja działań testowych
  • prowadzenie dokumentacji dla każdego produktu w portfolio zespołu
Oczekiwania:
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w roli Product/Business Analyst (doświadczenie w projektach aplikacji mobilnych / programów lojalnościowych będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w projektach tworzenia oprogramowania, technik analizy biznesowej IT, współpracy z Developerami i Testerami
  • doświadczenie w tworzeniu przejrzystych zadań i dokumentacji (Jira, Confluence)
  • biegła znajomość języka angielskiego - co najmniej C1
  • wiedza z zakresu User Experience (UX)
  • umiejętność tworzenia wysokopoziomowych prototypów funkcjonalności (mockupów) oraz diagramów procesów, np. BPMN, UML
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci