Programista / Frontend developer

W związku z dynamicznym rozwojem firmy informujemy o możliwości zatrudnienia
w pełnym wymiarze czasu pracy na czas określony

Informacja o możliwości zatrudnienia w pełnym

wymiarze czasu pracy na czas określony

Obowiązki:
  • rozwój systemów i automatyzacja procesów biznesowych w zakresie procesów logistycznych oraz finansowo-kadrowych
  • bieżąca współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych
  • rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem
Wymagania:
  • znajomość języka programowania JavaScript, PHP, HTML, CSS
  • znajomość SQL (MSSQL)
  • mile widziana znajomość Java lub Python oraz systemu Android i Linux
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów TMS i telematycznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w dynamicznym zespole,
  • aktywny udział w rozwoju firmy
  • możliwość pracy zdalnej

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)