Scrum Master

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 1292

Zadania:
  • Promowanie podejścia zwinnego (Agile) w organizacji
  • Budowanie relacji w temacie zmian organizacyjnych w firmie
  • Coaching zespołów pracujących we frameworku Scrum, facylitacja spotkań scrumowych
  • Zachęcanie członków zespołów scrumowych do podnoszenia kompetencji (T-shaped skills)
  • Wspieranie Product Ownerów w rozwijaniu Backlogu Produktu
  • Wspieranie Product Ownerów w dynamicznie zmieniającym się środowisku oczekiwań biznesowych
  • Krzewienie empirycznego podejścia do współpracy z wykorzystaniem dobrych praktyk
  • Uczenie zespołowości, postawy proaktywnej i otwartej komunikacji
  • Usuwanie przeszkód utrudniających zespołom efektywną współpracę
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla zespołów rozpoczynających przygodę ze Scrumem
Wymagania:
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w zarządzaniu kilkoma zespołami scrumowymi
  • Znajomości innych zwinnych praktyk poza Scrumem (Kanban, Lean, XP, DevOps, itd.)
  • Chęci wspierania innych w rozwoju i w procesie zmiany (Change Agent)
  • Kompetencji miękkich (zarządzanie stresem, konfliktem, zmianą, budowanie zespołów)
  • Znajomości frameworków do skalowania Scruma (LeSS, Nexus, SAFe, inne)
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów
  • Znajomości narzędzi typu Jira, Confluence, Slack

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z zespołami rozproszonymi
  • Doświadczenie w pracy w organizacjach o złożonej strukturze
  • Wykształcenie wyższe (Psychologia, Socjologia, Zarządzanie)
  • Certyfikat PSM, CSM
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w skalowaniu Scruma
  • Możliwość współtworzenia społeczności Agile w dużej organizacji
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Wynagrodzenie do 10000PLN przy współpracy B2B

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."