Senior machine learning engineer

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2157
OBOWIĄZKI:
kierowanie projektami i wdrażaniem rozwiązań w celu produkcji i utrzymania maszynowgo a także infrastruktury, przesyłania strumieniowego; dostarczanie wysokiej jakości i oprogramowaniapraca w siedzibie oraz zdalna z miejsca zamieszkania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na stanowisku tożsamym, działania na dużą skalę, zarządzanie projektami, znajomość języka angielskiego- mile widziana, oczekiwania mile widziane: ukończone kursy specjalistyczne np. z zakresu Al, machine, learning, google data analytics

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 25 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu