Senior Python Developer + Django

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Nr ref.: SPD/POL/ASZ

Naszym klientem jest Software House z Białegostoku, który specjalizuje się uczeniu maszynowym i analizie danych (Data science). Wspiera swoich klientów w interpretacji danych oraz ich optymalnym wykorzystaniu. Efektywne wykorzystanie tych informacji skutkuje zwiększeniem przychodów firmy, a także zoptymalizowaniem procesów oraz odblokowaniem czasu.

Opis projektu:

Praca nad platformą Business Process Managment, która istnieje na ryknu od 2015 roku i jest wykorzystywana przez licznych klientów min. Boeing czy T-Mobile. Platforma ta obsługuje setki milionów różnego rodzaju zadań w ciągu dnia, od wysłania maili, po wygenerowanie i podpis dokumentu aż po interakcje z użytkownikami, rejestrowanie rozmów telefonicznych czy weryfikację dokumentów tożsamości.

Techniczne projekt realizowany jest z uwzględnieniem dobrych praktyk deweloperskich, a w tym: konteneryzacja, continuous integration, infrastructure as a code oraz w SRUM.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z DevOps w celu zapewnienia, że wszystkie kompilacje są optymalne i spełniają wymagania dotyczące ilości danych i wydajności.
  • dbanie o dobrą jakość kodu
  • dbanie o to, aby procesy inżynierskie były dobrze zintegrowane z procesami innych zespołów programistycznych (np. QA, support).
  • dbanie o to, aby zespół przestrzegał wszystkich standardów i procesów SE
  • prowadzenie spotkań zespołu związanych z planowaniem Sprintu i problemami technicznymi (np. udoskonalenia, retrospektywy, selekcja błędów, przeglądy techniczne)
  • będziesz mieć kluczowy wkład w kilka projektów (w tym open source) i będziesz uruchomiać kilka produktów.
  • identyfikowanie problemów zmniejszających produktywność zespołu i odnajdywanie sposobów ich rozwiązania.
  • dbanie o terminowość pracy

Wymagania:

  • minimum 5letnie doświadczenie jako Python Developer
  • znajomość przynajmniej podstawowej wiedzy w Django Framework
  • doświadczenie zdobyte w licznych projektach i przynajmniej jednym złożonym projekcie

Klient oferuje:

  • zatrudnienie na B2B
  • możliwość pracy zdalnej w 100%, niezależnie od sytuacji pandemicznej
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji technicznych
  • realny wpływ na końcowy produkt
  • elastyczne godziny pracy

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu e-mail: iod@ifirma.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie przepis Kodeksu Pracy (art.22 1) a danych wykraczających poza zakres wynikający z przepisu podstawą będzie Twoja zgoda.Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zespół rekrutacyjny oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.