Specjalista ds. IT

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych

oraz czołową firmą na Rynku Europejskim.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa), woj. mazowieckie
Główne zadania:
  • zapewnienie wsparcia i pomocy technicznej użytkownikom sieci,
  • utrzymywanie i monitorowanie ciągłości pracy sieci informatycznej,
  • właściwe i szybkie reagowanie w sytuacjach awaryjnych,
  • współpraca z dostawcami usług IT oraz telekomunikacyjnych,
  • zapewnienie ciągłości pracy systemu monitoringu cyfrowego.
Oczekiwania:
  • znajomość systemów operacyjnych Windows Server oraz Windows 10/11,
  • administracja Active Directory,
  • doświadczenie w pracy z systemami typu CRM,
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – kierunek informatyka lub pokrewne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Mile widziane:
  • umiejętność konfiguracji sieci LAN/WLAN i analizy problemów sieciowych,
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP.
Oferujemy:
  • stabilną pracę o charakterze stacjonarnym w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,
  • rozwój zawodowy w ramach struktury Działu IT,
  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.