Specjalista ds. Modelowania i Optymalizacji Procesów HR

Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i narodowym operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników. Znajdujemy się w pierwszej 50 najlepszych pracodawców!
Nr ref.: CKS/Centrala/2022
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8
Twoje zadania:
  • mapowanie procesów HR w aplikacji Aris Designer i koordynowanie prac nad ich modyfikacją,
  • inicjowanie i koordynacja działań mających na celu podnoszenie jakości i efektywności procesów HR,
  • budowanie wskaźników efektywności procesów KPI oraz narzędzi do ich pomiaru i raportowania,
  • koordynacja prac nad procedurami współpracy (SLA) w obszarze HR,
  • zarządzanie i administrowanie bazą wiedzy HR w aplikacji SharePoint,
  • pomoc w tworzeniu rozwiązań wspierających działania Centrum Kadr i Szkoleń przy wykorzystaniu narzędzi dostępnych w pakiecie MS Office,
  • przygotowywanie informacji, analiz i opracowań z zakresu zadań działu, dla potrzeb decyzyjnych.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, zarządzanie, informatyka),
  • masz doświadczenie min. 2 lata w mapowaniu i doskonaleniu procesów,
  • znasz bardzo dobrze pakiet MS Office,
  • jesteś osobą rzetelną, odpowiedzialną i sumienną w realizacji zadań,
  • potrafisz myśleć analitycznie i dobrze organizujesz swoją pracę.
Mile widziane:
  • znajomość aplikacji Aris Designer oraz notacji EPC,
  • znajomość aplikacji Access, SharePoint.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.