Specjalista ds. Rozwoju Platform Telewizyjnych i Wideo

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Prowadzenie projektów technicznych, implementacji i rozwoju nowoczesnych platform telewizyjnych i wideo,
  • Poszukiwanie dróg optymalizacji wydajności i proaktywne identyfikowanie problemów technicznych,
  • Współpraca z klientem biznesowym w zakresie kreowania kierunków rozwoju oraz definiowania wymagań i specyfikacji dla rozwoju usług wideo,
  • Nadzór nad wykonaniem i testowanie platform i usług wideo,
  • Nadzór nad dostawcami infrastruktury technicznej i producentami platform telewizyjnych,
  • Kreowanie współpracy z czołówką krajowych i globalnych dostawców usług wideo (np. Netflix, HBO, Amazon, Viaplay).
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz dobrą znajomość obszarów:
    • integracji zwirtualizowanych (np. Openstack), opartych o kontenery (np. Kubernetes) i mikroserwisy architektur systemów i platform IT,
    • projektowania rozproszonych, wysokodostępnych i wysokowydajnych platform usługowych.
  • Znasz technologie sieciowe, bazodanowe oraz środowiska Linux,
  • Znasz problematykę związaną z integracją systemów poprzez różnorodne API (np. REST, SOAP),
  • Pracujesz z klientami biznesowymi i potrafisz przełożyć ich wymagania na rozwiązania techniczne,
  • Lubisz pracę w zespole, także w środowisku międzynarodowym,
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (współpraca z dostawcami, materiały techniczne),
  • Masz wykształcenie wyższe o profilu technicznym (informatyka, sieci komputerowe, telekomunikacja).
Zobacz jak wygląda praca w Play:
Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny