Technical Writer

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

100% zdalnie

Zakres zadań:
  • tworzenie dokumentacji technicznej (functional specifications, user requirements specifications)
  • aktualizowanie wcześniej napisanej dokumentacji użytkownika
  • kontakt z Analitykami Biznesowymi w celu zbierania wymagań
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie komercyjne w pracy na stanowisku Technical Writera w branży IT na dowolnym etapie wytwarzania oprogramowania – rozumienie, na czym to polega (cykl produkcji, role) oraz znajomość niezbędnego słownictwa (np. przypadek użycia, user story, interfejs itp.)
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej (functional specifications, user requirements specifications)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. C1
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • znajomość metodologii Scrum, ITIL
  • samodzielność, terminowość
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę 100% zdalną
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • szkolenia i treningi
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System