Praca: Informatyk

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Informatyk
Swadzim
Nr ref.: SWA/IT/2019
CO OD NAS DOSTANIESZ:
  • Możliwość wprowadzania współpracowników w przestrzeń wirtualnego świata,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1. dnia pracy,
  • Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań,
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w  dodatkowych projektach.
TWOJA PRACA BĘDZIE POLAGAŁA NA:
  • Wspieraniu pracowników w zakresie IT,
  • Wspieraniu użytkowników i odnajdywaniu rozwiązań,
  • Monitorowaniu i kontroli systemów informatycznych,
  • Gwarantowaniu ciągłości pracy systemów handlowych.
CZEGO POTRZEBUJESZ ABY TO ZREALIZOWAĆ:
  • Znajomości obszaru środowiska Windows,
  • Zainteresowania i wiedzy z zakresu IT,
  • Sprawnego wyszukiwania rozwiązań  w Internecie,
  • Chęci i cierpliwości do wyjaśniania niuansów informatycznych.
Auchan, firma handlowa wielkiej dystrybucji, została założona ponad 50 lat temu we Francji przez Gerard Mulliez. Pierwszy hipermarket Auchan w Polsce powstał w 1996 roku. Auchan Retail Polska to 75 hipermarketów, 33 supermarkety oraz sprzedaż internetowa . Firma zatrudnia w Polsce 22 000 Współpracowników, z których 97 % jest akcjonariuszami przedsiębiorstwa.

Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. Serwisu

Asseco Data Systems S.A.
śląskie/ Katowice

 Zadania:Techniczna analiza awarii urządzeń elektronicznychProwadzenie naprawTestowanie urządzeńWykonywanie instalacjiUdzielanie wparcia technicznegoOczekiwania:Wykształcenie minimum średnie (Mile widziani studenci zaoczni kierunków technicznych -...

2019-01-11

Specjalista ds. Informatyki

INVESTMENT TRADING CONSULTING SP. Z O.O.
pomorskie/ Skarszewy

Główne zadania:Administracja systemem ERP, systemami Windows Server / Linux,  serwerem poczty – PostfixZarządzanie systemem kopii bezpieczeństwa Bieżące wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów ITWdrożenie programówTworzenie i nadzór nad...

2019-01-09

Młodszy informatyk

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie
mazowieckie/ Warszawa

Warunki pracyPraca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie.Stanowisko pracy spełnia wymogi zatrudnienia pracownika administracyjno-biurowego.Praca w budynku 7-piętrowym, wyposażonym w windy, dostosowanym do osób niepełnosprawnych ruchowo. Zakres...

2019-01-07