Starszy analityk danych biznesowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1787
OBOWIĄZKI:
- planowanie strategii i rozwoju polityki biznesowej- identyfikacja, analizowanie i weryfikacja potrzeb biznesowych klienta- współpraca z klientami i pracownikami w języku angielskim- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętność planowania strategii i rozwoju polityki biznesowejumiejętność identyfikacji, analizowania i weryfikacji potrzeb biznesowych

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi