Administrator baz danych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Opis stanowiska
  • Administracja systemami
  • Przygotowanie planów oraz wdrażanie nowych wersji oprogramowania
  • Monitorowanie dostępności, wydajności, pojemności, efektywności działania środowisk bazodanowych
  • Rekomendowanie zmian
Wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia we wdrażaniu, utrzymaniu i rozwijaniu systemów bazodanowych
  • Znajomość baz danych
  • Doświadczenie w pracy z technologiami HA/DR: RAC, ASM, Data Guard, SE2HA, Grid
  • Znajomość metodyk i narzędzi do optymalizacji baz danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
Oferujemy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Opieka stomatologiczna