Administrator Serwerów

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Zarządzanie serwerami i ciągłość ich pracy.
  • Nadzór sieci i serwisów IT.
  • Instalowanie i ustawianie sprzętu/oprogramowania.
  • Rozwój infrastruktury IT.
  • Zarządzanie dostępem do systemów IT.
  • Reagowanie na zagrożenia w bezpieczeństwie IT.
  • Dokumentowanie systemu IT.
  • Pomoc techniczna użytkownikom (II linia wsparcia).
Wymagania:
  • 3 lata doświadczenia w pracy na serwerami (5 lat to plus).
  • Wykształcenie wyższe (najlepiej informatyka).
  • Znajomość Windows Server, Active Directory, Exchange, GPO.
  • Umiejętności w obszarze baz danych Oracle.
  • Wiedza o wirtualizacji Vmware.
  • Doświadczenie z systemami macierzy dysków (np. HPE: 3PAR, Primera, Nimble).
  • Umiejętności w zakresie backupów CommVault, HP StoreOnce.
  • Znajomość skryptów Bash/Shell.
  • Znajomość systemów na Linux.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę.
  • Kursy i szkolenia.
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.
  • Benefity socjalne i sekcje sportowe.