Analityk biznesowy

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

100% Remote lub Wrocław

Stawka: B2B, 700-920 zł/MD

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa identyfikacja potrzeb biznesowych na poziomie użytkownika systemu
  • Definiowanie i specyfikowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w ramach projektu
  • Tworzenie dokumentacji analityczno-projektowej
  • Wsparcie bieżących prac projektowych
  • Praca w zespole scrumowym
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub bankowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata
  • Dobra znajomość technik modelowania UML2.* i BPMN2.0
  • Znajomość Enterprise Architect, JIRA, Confluence
  • Komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność samodzielnej organizacji i realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Siedziba firmy we Wrocławiu, teraz praca zdalna, możliwa praca hybrydowa po zakończeniu pandemii (kilka dni stacjonarnie w miesiącu)
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci