Analityk Systemów Informatycznych w bankowości elektronicznej

Opis stanowiska
  • Zarządzanie danymi w bankowości elektronicznej
  • Tworzenie struktur i raportów danych
  • Analiza danych w PowerBI
  • Praca z SQL i dużymi zbiorami danych
  • Ulepszanie jakości danych
  • Implementacja i rozwój narzędzi analitycznych
  • Automatyzacja raportowania
  • Interakcja z zespołami i stakeholderami banku
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie (matematyka, statystyka, inżynieria, analiza danych)
  • Doświadczenie w analizie mobilnej (np. PiwikPRO)
  • Zaawansowana znajomość SQL
  • Znajomość PowerBI
  • Analytical thinking
  • Stworzenie dashboardów i prezentacji
  • Angielski komunikatywny, polski rodzimy
Oferujemy:
  • Projekt 1,5 roku z możliwością przedłużenia
  • Elastyczność współpracy
  • Modele hybrydowe, 2 dni biurowe miesięcznie
  • Bez barier, różnorodność, brak kodu ubioru
  • Nowoczesne biuro i strefa relaksu