Data engineer

DZIEŃ DOBRY W PRACY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:

IT

(Warszawa)

U nas masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • Pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
  • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.
  • Profesjonalne szkolenia - bo liczy się Twój rozwój.

Na co dzień w naszym zespole:

  • budujesz procesy zasilania operacyjnej składnicy danych,
  • projektujesz i realizujesz rozwiązania informatyczne w obszarze zasilania danych,
  • analizujesz dane oraz przygotowujesz dla nich modele logiczne i fizyczne,
  • stroisz zapytania SQL na bazie Oracle i GCP Big Query,
  • przygotowujesz datamarty pod różne potrzeby biznesowe,
  • tworzysz koncepcje i implementacje rozwiązań w oparciu o wymagania i potrzeby biznesu,
  • wspierasz testy i wdrażania zmian w zakresie procesów zasilania danych,
  • pomagasz serwisować wdrożone oprogramowanie,
  • tworzysz przepływy off-linowe zarówno w narzędziach on-prem jak i GCP,
  • tworzysz przepływy strumieniowych danych,
  • usuwasz incydenty i bierzesz udział w rozwiązywaniu problemów,
  • pracujesz zgodnie z modelem DevOps.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz doświadczenie jako programista ETL w obszarze procesów integracji danych (Informatica Power Center),
  • masz doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu relacyjnych baz danych (PostgresSQL, Oracle)
  • korzystasz z systemu operacyjnego Linux na poziomie zaawansowanego użytkownika,
  • znasz narzędzia harmonogramujące: Apache Airflow,
  • masz doświadczenie w pracy z dużymi wolumenami danych ~100TB,
  • masz doświadczenie z aplikacjami uruchamianymi w kontenerach (Kubernetes, Anthos, Docker),
  • znasz aplikacje do harmonogramowania zadań ScheduleIN.

Dodatkym atutem będzie znajomość:
  • Dash, Streamlit,
  • SqlAlchemy,
  • środowiska SAS,
  • aplikacji do raportowania i budowania dashboardów np. Google Data Studio, SuperSet,
  • narzędzi do monitorwania np. grafana,
  • rozwiązań chmurowych wykorzystywanych w procesach ładowania danych np.. data flow, nifi.

Miejsce pracy: Warszawa - praca hybrydowa

To dobry dzień na aplikowanie! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Lokalizacja: opolskie/Opole

pon. - pt. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany...

2024-06-19

AYP Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie/Sosnowiec

Zakres obowiązków: Umiejętność zarządzania projektem, w tym planowania organizacji i kończenia projektów zgodnie z harmonogramem Samodzielne przygotowanie widoków na potrzeby zasilania...

2024-06-19

PKO Bank Polski

Lokalizacja: mazowieckie/Warszawa

na czas określony Biuro Informacji Ryzyka Kredytowego

2024-05-28