Doradca Techniczny

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą technologiczną, specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych systemów Smart Home. Nasze produkty, w tym inteligentne sterowniki serii Atom, znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych i komercyjnych na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Technicznego, która dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w codziennych działaniach technicznych.

Więcej o nas: https://i3engineering.pl

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Udzielanie wsparcia technicznego związanego z konfiguracją i działaniem sterowników oraz systemów automatyki budynkowej (mailowo, telefonicznie, przez czat i na miejscu instalacji u klienta);
  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla instalatorów i dystrybutorów dotyczących naszych produktów;
  • Wsparcie zespołu sprzedaży w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań technicznych dla klientów (przygotowywanie ofert na podstawie projektów);
  • Rozwiązywanie problemów technicznych po sprzedaży oraz zapewnienie wsparcia gwarancyjnego dla naszych klientów;
  • Monitorowanie terminów i przebiegu napraw oraz zwrotów kontrolerów;
  • Prowadzenie dokumentacji klientów i przekazywanie informacji zwrotnej na temat użytkowania systemu.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika, informatyka lub pokrewne);
  • Doświadczenie w pracy z systemami inteligentnych domów;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok);
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych;
  • Zdolność do budowania trwałych, pozytywnych relacji z klientami;
  • Proaktywne podejście do pracy oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kategorii B.
    Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami;
  • Znajomość języka ukraińskiego;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.
Oferujemy:
  • Pracę w trybie hybrydowym w Warszawie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie z innowacyjnymi produktami;
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;
  • Szkolenia i wsparcie w rozwoju kompetencji technicznych;
  • Udział w ciekawych projektach w zakresie nowoczesnych systemów automatyki budynkowej
  • Współpracę na zasadach B2B.