Ekspert ds. rozwoju aplikacji zakupowych

SZUKASZ INNEJPERSPEKTYWY?
Nowa praca jest bliżej niż myślisz.
Dołącz do nas jako:

na czas określony
Biuro Rozwoju Aplikacji Zakupowych - Warszawa, Świętokrzyska 36

Na co dzień w naszym zespole:
  • merytorycznie opracowujesz rozwiązania w zakresie rozwoju i operacyjnego funkcjonowania platformy zakupowej  oraz jej parametryzacji,
  • monitorujesz funkcjonowanie platformy zakupowej pod kątem optymalizacji procesu zakupowego oraz jego dalszej automatyzacji, inicjujesz zmiany w procesie zakupowym,
  • analizujesz istniejące bazy danych w systemach w Banku pod kątem potencjalnej możliwości integracji i wymiany danych z platformą zakupową,
  • monitorujesz zmiany przepisów wewnętrznych Banku w celu uwzględniania ich zarówno w codziennych obowiązkach, ale również w ramach rozwoju aplikacji zakupowych,
  • opracowujesz modele procesów biznesowych pokrywające zakres funkcjonalny platformy zakupowej,
  • projektujesz, we współpracy z właściwymi merytorycznie jednostkami Banku, szczegółowe specyfikacje funkcjonalne dla aplikacji.
To stanowisko może być Twoje, jeśli:
  • masz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu postępowań zakupowych, brałeś udział w co najmniej jednym projekcie informatycznym na budowanie lub wdrożenie systemu IT,
  • potrafisz tworzyć dokumentację biznesową i projektową,
  • umiesz koordynować zadania,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • jesteś osobą komunikatywną,
  • umiesz pracować pod presją czasu przy dużej różnorodności realizowanych zadań.
Twój Pakiet Korzyści
  • Praca hybrydowaPracujemy jak lubimy. Nasze zadania realizujemy z domu lub z biura.
  • Docenienie działania i zaangażowania Oprócz wynagrodzenia, każdy z nas ma określone cele – które doceniamy w ramach systemów premiowych.
  • Oferta specjalna Wspieramy Twoje finanse i oferujemy produkty naszej Grupy Kapitałowej na preferencyjnych warunkach (m.in. kredyt hipoteczny, kartę kredytową czy ubezpieczenie) oraz pomagamy odkładać na emeryturę w PPE.
  • Elastyczność benefitów Różnimy się, dlatego to Ty wybierasz z jakich benefitów skorzystasz. Mamy dla Ciebie system kafeteryjny lub działania w ramach ZFŚS m.in. dofinansowanie opieki nad dziećmi, wakacji czy pożyczkę na remont.
  • Możliwości rozwoju U nas masz szerokie perspektywy rozwoju i możesz uczyć się, jak lubisz. Oferujemy dostęp do różnych form nauki – stacjonarnie i cyfrowo.
  • Wsparcie w zdrowiu i odpoczynku Dbamy o naszą formę mentalną i fizyczną. Możesz skorzystać z kart sportowych, opieki medycznej LuxMed, stomatologa, programu wellbingowego #FokusNaCiebie czy dodatkowych dni wolnych.
Pracuj w miejscu, które zna każdy.
#TyWybierasz
Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"? Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!