Ekspert z dziedziny informatykii śledczej

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Miejsce pracy: Komorów
Numer: StPr/24/1167
OBOWIĄZKI:
Praca na profesjonalnych urządzeniach oraz specjalistycznym oprogramowaniu związanym z informatyką śledczą , audyty teleinformatyczne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: administrowanie siecią komputerową

Wymagania inne:

znajomość systemów WINDOWS, LINUX,MAC OSX, ANDROID IOS

Miejsce pracy:

Komorów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 308 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie