Front-end developer / UX/UI Designer

Informacja o możliwości zatrudnienia w pełnym

wymiarze czasu pracy na czas określony

Obowiązki:
  • rozwój systemów w zakresie optymalizacji użytkowania
  • projektowanie interfejsów użytkownika
Wymagania:
  • HTML + CSS, JavaScript
  • Vue.js
  • zmysł artystyczny
Mile widziane:
  • PHP 7+, OOP
  • SQL (MsSQL) - umiejętność projektowania i optymalizacji bazy danych: tabel / zapytań
  • API (REST, SOAP)
  • Git (GitLab, GitHub), oraz różnych sposobów pracy z wersjonowaniem
  • Umiejętność zarządzania systemami Linux
  • znajomość systemu Android oraz języka Kotlin
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w dynamicznym zespole
  • aktywny udział w rozwoju firmy
  • możliwość pracy zdalnej
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)