Informatyk - lokalna obsługa użytkownika

Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat

Twoje zadania:
  • bezpośrednie wsparcie użytkowników systemów informatycznych,
  • prowadzenie diagnostyki stanu urządzeń IT,
  • wdrażanie nowych aktualizacji oprogramowania,
  • relokacja infrastruktury IT między lokalizacjami,
  • usuwanie awarii sprzętu IT.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie średnie techniczne,
  • znasz sprzęt IT pod względem konfiguracji, naprawy oraz konserwacji,
  • dobrze znasz systemy MS Windows, MS Office, MS SQL oraz zagadnienia związane z sieciami LAN, WIFI,
  • dobrze organizujesz pracę własną,
  • jesteś komunikatywny.
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Zobacz podobne ogłoszenia o pracę

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Lokalizacja: mazowieckie/Komorów

Praca na profesjonalnych urządzeniach oraz specjalistycznym oprogramowaniu związanym z informatyką śledczą , audyty teleinformatyczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

wczoraj

Wojas Development sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie/Warszawa, Praga-Południe

Czy jesteś doświadczonym informatykiem, który szuka elastycznej pracy zdalnej lub stacjonarnej? Wojas Development poszukuje Informatyka do współpracy w wymiarze od kilku do kilkunastu godzin w...

2024-09-17

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Lokalizacja: pomorskie/Gdynia

- administrowanie systemami i sieciami teleinformatycznymi funkcjonującymi w jednostce- przydzielanie uprawnień użytkownikom systemów i sieci Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym...

2024-09-16