Inspektor

Komenda Powiatowa Policji w Golubiu-Dobrzyniu
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Ogłoszenie o naborze Nr 139626

Warunki pracy

  • praca administracyjno-biurowa przy monitorze ekranowym,
  • praca nie wymaga wysiłku fizycznego,
  • budynek nie jest dostosowany dla osób z niepełnosprawnością,
  • w budynku nie występują szkodliwe, czy niebezpieczne warunki pracy.

Zakres zadań

  • administruje mobilnymi terminalami w celu utrzymania ich sprawności,
  • monitoruje poprawność działania komputerów, instaluje sterowniki oraz oprogramowanie i aktualizuje w celu utrzymania ich sprawności,
  • prowadzi ewidencję posiadanego sprzętu łączności i informatyki oraz przygotowuje go do brakowania dla potrzeb gospodarki materiałowo-finansowej,
  • przygotowuje i wysyła wnioski o przydział uprawnień do aplikacji dostępowych PSTD,
  • wykonuje obowiązki administratora lokalnego ODN, SUŁTel-PF, SNP, PSTDN, SWOP,
  • aktualizuje stronę internetową KPP w Golubiu-Dobrzyniu,
  • zarządza i nadzoruje prawidłowe funkcjonowanie systemu monitoringu wewnętrznego oraz rejestratora rozmów telefonicznych i radiowych,
  • wykonuje inne polecenia Komendanta Powiatowego Policji lub jego Zastępcy, wynikające z bieżących potrzeb pracy,
  • podejmuje wszelkie przedsięwzięcia, których celem jest zapewnienie łączności radiowej i telefonicznej,
  • przestrzega tajemnicy informacji niejawnych i innych prawnie chronionych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie z zakresu informatyki
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie zagadnień związanych z informatyką
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność pracy ze specjalistycznym oprogramowaniem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, rzetelność.