Inżynier wsparcia aplikacji w branży budowlanej (m / k)

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania

  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi firmowego oprogramowania użytkowego na miejscu i w terenie
  • pomoc przy wdrożeniu standardów firmowych w przygotowaniu kalkulacji cenowych i kontroli kosztów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • podstawowa wiedza informatyczna (znajomość jednego z programów kalkulacyjnych będzie dodatkowym atutem)
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu księgowości zarządczej
  • niemiecki lub angielski w mowie i piśmie
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe
  • aktywne podejście do tworzenia nowych metod pracy, usprawniania procedur i procesów
  • umiejętności analityczne i logiczne, zdolności komunikacyjne oraz zorientowanie na cel
  • samodzielność i praca w zespole

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.