Junior Data Analyst / Młodszy Analityk Danych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Reguły
Zakres Zadań:
  • Tworzenie zapytań do baz danych (PowerQuery, SQL)
  • Komponowanie zbiorów danych z różnorodnych źródeł
  • Opracowanie raportów i zestawień
  • Budowa narzędzi analitycznych
  • Nadzór nad danymi
Wymagania:
  • Zaawansowana obsługa Excela
  • Analityczne myślenie
  • Biegłość w systemach IT
  • Samodzielność i praca zespołowa
  • Wizualizacja i prezentacja danych
Preferowane:
  • Znajomość PowerBi, SQL, Python
  • Wiedza o logistyce
Oferujemy:
  • Umowa o pracę/zlecenie
  • Rozwojowe projekty
  • Wsparcie zespołu
  • Wykorzystanie doświadczenia
  • Przyjazne środowisko
  • Imprezy integracyjne
  • Parking i bez dress codeu