Junior Java Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: Warszawa/aktualnie pracujemy zdalnie

Zadania:
  • realizacja zadań programistycznych w języku Java/Groovy
  • udział w całym procesie wytwórczym oprogramowania począwszy od projektowania, poprzez implementację, testy jednostkowe i akceptacyjne do wdrożenia rozwiązania na środowiska produkcyjne
  • współpraca w ramach zespołu programistycznego w oparciu o zwinne metodyki prowadzenia projektów
  • ścisła współpraca z analitykami, testerami oraz deweloperami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • wsparcie deweloperskie podczas testów akceptacyjnych (UAT) i utrzymania procesu na środowisku produkcyjnym
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (opcjonalnie student ostatniego roku)
  • umiejętność programowania w języku Java
  • znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN)
  • znajomość narzędzia Maven
  • podstawowa wiedza w zakresie SQL i XML
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
Mile widziane:
  • możliwość zaprezentowania własnego projektu lub udział w projektach Open Source
  • doświadczenie zawodowe w zakresie programowania
  • umiejętność programowania w języku Groovy
  • umiejętności tworzenia testów jednostkowych za pomocą narzędzia JUnit
  • wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych (w szczególności szyny danych ESB)
  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence, Jenkins