Junior WebMethods Developer

VIG Polska należy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki:
  • Tworzenie i rozwój aplikacji w ramach integracji systemów – praca z szyną danych WebMethods
  • Rozbudowa, modyfikacja i utrzymanie istniejących aplikacji integracyjnych
  • Przeprowadzanie testów wewnętrznych
  • Wycena rozwiązań
Czego oczekujemy:
  • Minimum rocznego doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Znajomości technologii SOAP i Web Services
  • Znajomości technologii Java
  • Znajomości baz danych
  • Umiejętności tworzenia testów jednostkowych
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
Dodatkową zaletą będzie:
  • Znajomość platformy Web Methods
  • Znajomość zagadnień integracyjnych
  • Znajomość rozwiązań BPM
Co oferujemy:
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych
  • Klub biegowy, drużynę piłkarską